One Max - zdjęcia i oficjalne logo phabletu HTC w sieci

Daniel Górecki Źródło: phonearena
0 One Max - zdjęcia i oficjalne logo phabletu HTC w sieci

Dzisiejszy dzień przyniósł nie tylko przecieki od evleaks dotyczące oficjalnego logo phabletu, ale i zdjęcia samego urządzenia, choć bardzo prawdopodobne, że mamy tu do czynienia z prototypem.

 

Fotka pokazuje HTC One Max obok HTC One i wyraźnie widać tu różnicę w wielkości, a także obecność na tylnym panelu czegoś, co wygląda jak czytnik linii papilarnych – zaraz pod aparatem. Nie wiadomo jednak, czy funkcjonalność ta ostatecznie znajdzie się w finalnej wersji sprzętu, czy może była jedynie testowana.

 

Przypominamy też, że chociaż nazwę phabletu będziemy pisać małymi literami - a przynajmniej tak czynić będzie producent na oficjalnym logo, to zupełnie nie odzwierciedla to ani jego rozmiaru, ani specyfikacji, która obejmować ma 5.9-calowy wyświetlacz Super LCD3 o rozdzielczości 1080p, czterordzeniowy układ Snapdragon 800 o taktowaniu 2.3 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą microSD, aparat UltraPixel i baterię o pojemności 3200 lub 3300 mAh.

 

Wszystko wygląda podobnie jak u konkurencyjnych flagówek, więc czekamy na jakiś ruch ze strony HTC, który pozwoli phabletowi wyróżnić się na tle innych produktów.

htc-one-max-en-htc-one

htc-one-max-phablet-might-sport-fingerprint-sensor

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2